New Yorgi Eesti Kool / New York Estonian School

 

 



Meie kool

Hea teada

Klasside nimekiri 2014/2015 õppeaastal

Eellasteaed/Preschool:

Õpetajad/Teachers: Kaidi Clemets, Ivi Tamm
EKL/Basement 

Ella Barborak
Kaido Viirand
Charlie Clements
Helen Armuand
Villu Armuand
Markus Vurm
Rasmus Vurm
Aksel Kiiss
Amanda Lascarro
Leela Vellore
Mikael Lutsep
Amelia Woodfield
Arthur Woodfield
Lily Riemma
Torm Martinson
Melo Grunberg

 

Lasteaed oskajad/Kindergarten advanced:

Õpetajad/Teachers: Tuuli Andrade, Dagmar Maiorana
2. korruse Sinine Saal/ 2Fl Blue Room

Lydia Guerra
Kieran Vellore
Heili Jalakas
Aleksander Barborak
Brooke Maiorana
Stina May Rajang
Daniel Wisoky
Vivien DeLevante
Mia Lascarro
Matthew Riemma

 

Lasteaed algajad/Kindergarten beginners:

Õpetaja/Teacher:Marika Uus 
2. korruse Sinine Saal/2.Fl Blue Room


Madison-Kai Shimabukuro
Viggo Vanaselja
Adrian Jones
Charlotte Jones
Kylee Krause
Mati Lutsep
Luna Grunberg

 

1.kl. oskajad/1.grade advanced:

Õpetaja/Teacher:Merle Jalakas 
Suur Saal/Main Hall


Hendrik Hankov
Anoushka Kroon
Oskar Kuldkepp

 

1.kl. algajad/1.grade beginners:

Õpetaja/Teacher: Maria Becker 
Suur Saal/Main Hall

 
Ryan Maiorana
Madis Jõks
Maia Kiiss
Taylor Krause
Nova Grunberg
David Firat

 

2.kl. oskajad/2.grade advanced:

Õpetaja/Teacher: Laura Nanits 
Suur Saal/Main Hall


Johanna Kaasik
Kirke Triin Rajang
Margaret Tagger
Talan Clements
Kaitlyn Wisoky

 

3.kl. oskajad/3.grade advanced:

Õpetaja/Teacher: Brigitta Tuurmann 
Suur Saal/Main Hall

 
JJ Guerra
Lucas Becker
Tormi Notton

 

4.kl. oskajad/4.grade advanced:

Õpetaja/Teacher: Teve Guerra  
Fuajee/Lobby 

Christopher Koivo
Katrina Püssim
Kalev Viirand
Christopher Becker
Amanda Wisoky
Liisa Jalakas
Inger Kolga
4.kl algajad Merike Barborak 
Isabella Andrade
Krista Chasse
Markus Jõks
Daniela Andrade
Merry Tuurmann
Mikko Liivak
Mia Ehatamm
Vivienne Jones
Veronika Liivak
John Firat

Lõpuklass, algajad/Graduating Class beginners:

Õpetaja/Teacher: Tiiu Kütt
3. korruse kontor/3rd Fl Office

Mikk Aasmaa
Henry Ashford
Karl-Heikki Jõks
William Vaher
Sander Janums

 

Laulmine/Music:

Õpetaja/Teacher: Kadri Kroon

Ajalugu/History:
Õpetaja/Teacher: Andrus Aasmaa

Ühiskonnaõpetus

Õpetaja/Teacher:Aleksander Kroon

Kodulugu/Estonian Civics:
Õpetaja/Teacher: Kadri Kroon

Asendusõpetajad/Subsitute teachers: Reet Tagger & Aire Salmre

 

Klasside nimekiri 2013/2014 õppeaastal

Eellasteaed/Preschool:

Õpetajad/Teachers: Tiiu Kütt ja Ivi Tamm
EKL/Basement

Brooke Maiorana
Stina May Rajang
Madison-Kai Shimabukuro
Aleksander Barborak
Ella Barborak
Lydia Guerra
Heili Jalakas
Viggo Vanaselja
Kieran Vellore
Kaido Viirand
Charlie Clements
Helen Armund
Villu Armund
Clarissa Cortes
Aksel Kiiss
Lola-Marie Gogsadze
Olivia Durden
Melanie Durden
Adrian Jones
Charlotte Jones
Daniel Wisoky
Markus Vurm
Joseph Graff

Lasteaed oskajad/Kindergarten advanced:

Õpetaja/Teacher: Tuuli Andrade
2. korruse Sinine Saal/ 2Fl Blue Room

Hendrik Hankov
Anoushka Kroon
Oskar Kuldkepp
Margaret Tagger

Lasteaed algajad/Kindergarten beginners:

Õpetaja/Teacher: Bret Metsküla
2. korruse Sinine Saal/2.Fl Blue Room

Ryan Maiorana
Madis Jõks
Maia Kiiss

1.kl. oskajad/1.grade advanced:

Õpetaja/Teacher: Laura-Liisa Nanits
Suur Saal/Main Hall

Johanna Kaasik
Veronika Liivak
Kirke Triin Rajang
Aurora Soosaar
Talan Clements
Kaitlyn Wisoky

2.klassi oskajad/2.grade advanced

Õpetaja/Teacher: Maria Becker
4.korruse kontor/4th Fl Office

JJ Guerra
Liisa Jalakas
Stine Scwede
Inger Kolga
Lukas Becker
Tormi Notton

3 kl. oskajad/ 3.grade advanced:

Õpetajad/Teachers: Teve Guerra ja Sigrid Hankov
Main Hall/Suur Saal

Christopher Koivo
Mikko Liivak
Katrina Püssim
Kalev Viirand
Toomas Becker
Amanda Wisoky

3 kl. algajad/3.grade beginners:

Õpetaja/Teacher: Merike Barborak
Kaminatuba/Green Room

Isabella Andrade
Krista Chasse
Markus Jõks
Carlos Shimabukuro
Merry Tuurmann
Mia Ehatamm
Vivienne Jones

5.kl. algajad/4. grade beginners:

Õpetaja/Teacher: Kadri Sepp
Fuajee/Foyer

Mikk Aasmaa
Daniela Andrade
Henry Ashford
Karl-Heikki Jõks
William Vaher
Mattias Ehatamm
Sander Janums

Lõpuklass, algajad ja keskmised/Graduating Class beginners and intermediate:

Õpetajad/Teachers: Andrus Aasmaa ja Ave Pluum
Suur Saal/Main Hall

George Ashford
Jaak Chasse
Evi Saunders
Mariel Janums
Andre Janums

Lõpuklass oskajad/ Graduating class advanced:

Õpetajad/Teachers: Kadri Kroon ja Marika Uus
3. korruse kontor/3rd Fl Office

Aleksander Aasmaa
Gustav Hansen
Arianna Sofia Jater
Aleksander Kolga
Markus Truumees
Britta Pohl

Laulmine:

Õpetaja/Teacher: Tuuli Andrade (nooremad)

Kodulugu:
Õpetaja/Teacher: Jaana Schwede

Ajalugu:
Õpetaja/Teacher: Aleksander Kroon

Asendusõpetaja/Teacher: Aire Salmre
Grammatikaõpetaja/Teacher: Aime Andra